Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SSD kérdések? Ma vettem egy...

Furjadék* kérdése:

SSD kérdések? Ma vettem egy 64gigás Samsung 830 at, és.

Figyelt kérdés

Rádugtam az alaplapra, és a hazsn.útmutató azt mndja, hogy a BIOS-ban állítsam be RAID-re vagy AHCI-ra.Megtalálom a merevlemezt a BIOSban, de ilyen lehetőségek nincsenk áltásra, csak pár dolgot tudok auto-ra, tenni, meg kikapcsolni.

Bekapcsolom a gépet a beálítás nélkül, és az Inttéző nem észleli, hogy lenne valami plusz periféria, holott a HDD sentinel érzékeli, és a VADI ÚJ merevlemezre azt írja, hogy "59%-os kondíció, közepes".


Win8 az op.rendszer, és ezt akrom majd feltenni az SSD-re, és azt használni mint elsődleges OPrendszer.



2013. febr. 21. 19:41
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
Mi az alaplap pontos típusa?
2013. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
asus p5g41t-m le
2013. febr. 21. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Particionálni és formázni kellene!
2013. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt elég nehezen lehet kivitelezni, lévén az intéző fel sem ismeri.Vagy akkor formázzam, amikor a W8-at tenném fel?
2013. febr. 21. 20:48
 5/8 P.O.C. ***** válasza:
Ez az alaplap sajnos tényleg nem támogatja az AHCI -t, anélkül meg nem érdemes SSD -t használni. Még ha fel is ismeri IDE módban és úgy használod, jelentősen lerövidítenéd vele az élettartamát.
2013. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezt sajnálattal hallom.

Nem lehetne valahogy megoldani szerinted akkor, hogy tudjam hazsnálni?Csak az OP.rendszer menne róla úgyis, meg az alapvető programok(java, office, skype):/

2013. febr. 21. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne az intézőben keresd, hanem a lemezkezelőben! Vez. pult - felügyeleti eszközök - számítógép kezelés - tárolás - lemezkezelés.
2013. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A felügyeletei eszközökkel megtaláltam végülis a merevlemezt.Sikerült formázni, és beállítani.Köszönöm!

Remélem ha le is rövidül az élete szegénynek, és ha el is romlik, akkor a 3 év garin belül!

2013. febr. 21. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!