Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van tippetek, hogyan tudnám...

Van tippetek, hogyan tudnám felgyorsítani a laptopot bármilyen program telepítése nélkül?

Figyelt kérdés

Van az osztályunkban egy interaktív tábla.A matek tanár minden órán azt használja az iskolai laptoppal(Ezt a laptopot szinte csak ő használja)Szóval az lenne a problémám,hogy én vagyok az interaktív tábla felelőse(Minden matekon én rakom össze a laptoppal)és a laptop két éves és még egyszer se lett szoftveresen karbantartva(Se hardveresen de szerencsére még nem halt meg benne semmi)és ezért természetesen belassult.Azóta a matektanár engem csesztet,hogy mért lassú a laptop és csináljak vele valamit.De programokat nem enged telepíteni

és még töredezettségmentesíteni se enged és már kezd nagyon elegem lenni,hogy minden órán azt kell hallgatnom,hogy milyen lassú a laptop és csináljak vele valamit.Szóval van valami megoldásotok a laptop felgyorsítására?Válaszokat előre is köszönöm!



2013. febr. 22. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Veszel bele SSD-t.Bár én a sulis cuccra nem költenék.
2013. febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát sulis cuccra nem is fogok!
2013. febr. 22. 18:34
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és amúgy nem is tudnám belerakni.Nem engedné!
2013. febr. 22. 18:35
 4/7 anonim ***** válasza:
ujra kell telepiteni az oprendszert, ennyi a megoldás
2013. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Menj fel az igazgatóságra és meséld el az igazgatónak hogy a tanár azzal baszogat, ami a rendszergazda dolga lenne...
2013. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez inkább a rendszergazda dolga lenne,nem értem,hogy miért a te feladatod ez.Érdekes iskolában járhatsz...
2013. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a rendszergazda XD.Azt se tudja mi az a kurzor.Múltkor azt mondta,hogy az interaktív táblához való tollból kimerült az elem,mert nem működött rendesen.Azon besírt az egész osztály.Sajnos ilyen ez a tanár.De amúgy ez az igazgatós dolog nem is rossz ötlet.Köszönöm a tippeket!
2013. febr. 22. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!