Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri Acer laptopot venni?

Megéri Acer laptopot venni?

Figyelt kérdés

Egy konkrétan tetszene, de bizonytalan vagyok.

Kinéztem egy laptopot,de annyira nem értek hozzá,így nem tudom,hogy ha megvenném,jó vásárt csinálnék-e vele.Néhány adat:Acer,Intel Pentium Dual-Core processzor,Media Acc.X3100 128MB shared VGA,1GB RAM,120BG HDD,DVD-író,802.11b/g WLAN,16cellás akkum.,CrystalEye webkamera és 124500ft.Tudnátok tanácsot adni?


2008. jún. 7. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz választás! Határozottan rendben van. Nekem nincs Acerem, de sok ismerösömnek van, és szeretik. Még azért írjon 1-2 jobban hozzáértő válaszoló :)
2008. jún. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, teljesen rendben van. Nekem ugyan ez van webkamera nélkül, és nagyon megvagyok vele elégedve. Sok csoportársamnak is acer laptopja van, és nincs vele gond. Én ajánlani tudom.
2008. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szinte minden laptopban ugyanazok az alkatrészek vannak, az áraik nagyon hasonlóak, gyakorlati külömbség nincs köztük. Az acer talán az egydibb design-nal jobb a többitől, de ca leirt adatok, és az ár arányában ez korrekt ajánlatnak tűnik. Szerintem nyugodtan vedd meg. Arra viszont mérget vehetsz hogy ha megvetted egy héten belül látod valahol akciósan, de csak ha már megvetted! :-)
2008. jún. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha travelmate, akkor minden további nélkül. Ha az új Aspire, akkor elgondolkodnék rajta. A travelmate (az új kiadás) jó konstrukció, pl. van benne rázkódásvédelem, stb. Ez az új (szükre) Aspireben nincs.
2008. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
MEEEEEEEEEEEEEEEEG!!!!!
2008. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Így utólag köszi a válaszokat,végül meg is vettem 3 hete.Ráadásul le volt árazva: 120000ft volt.Remélem,sokáig fog szuperálni.

2008. jún. 30. 15:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
hy nekem is acer laptopom van és nagyon jól bírja a strapát és már 3 éve nálam van...
2008. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ismét csak köszi!Ez igen megnyugtató,remélem,nekem is így lesz.
2008. júl. 12. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!