Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung Series 3 350V5C vs....

Samsung Series 3 350V5C vs. LENOVO G580?

Figyelt kérdés

Ma hatalmas nagy "botrányon" vagyok túl a T-Home nevezetű szuty*k szolgáltatóval együtt ugyanis én Januárban rendeltem egy ASUS K55A típusú Notebook-ot de közben ki derült hogy konkrétan már legalább 3 hónapja nem gyártanak nekik csak ugye kedves T-Home b*ssza frissíteni a weboldalát és még akkor se szól hogy te hülye ne rendeld meg mert nincs amikor személyesen megyek be Székesfehérvárra megrendelni. Úgy hogy 1 havi várakozás után idehozattak nekem 109 ezer forintért egy ASUS Zenbook-ot hogy idézem: Futár: "Itt állok a kapuban, hoztam laptopot, adjon 109 ezret és már itt sem vagyok!" Holott én eleve úgy rendeltem meg az ASUS K55A-t hogy 40 ezer kezdőrészlet és havi 4 ezer törlesztő. Meg amúgy is nem is értesítettek hogy fognak jönni, és pont nem voltam otthon sem, valamint ki a f*szom kérte meg őket hogy hozzanak a K55A helyett egy jóval drágább Zenbook-ot? Szóval most mivel nem tudnak nekem biztosítani K55A-t ezért soron kívül megsemmisítik velem a szerződést és rendelhetek egy új, létező példányt!


Nem sok választékom van mivel a T-Home-ba megpendítettem azt a "követelésemet" hogy a cirkusz miatt legalább adják ide a Zenbook-ot 40 kezdőbe és havi 4 ezerbe mert nekem a 70 ezer kezdő és havi 6 ezer az drága, de nem, hallani sem akarnak ilyesféle megoldásokról.


F*szom sem akar már a T-Home-ből rendelni akár mit is de sajnos anyagi gondok miatt nem csengethetek ki teljes összeget akár hol. Laptop meg mindenképpen kell. Mivel ugye a Zenbook és a jobb minőségű Sony-k drágák és kártérítésről hallani nem akarnak, és HP-t nem szeretnék rendelni így maradt a Samsung meg Lenovo.


Szerintetek melyiket vegyem?


Bocs a hangnemért de már eláshatná magát a T-home.


ASUS K55A (Ez lett volna az eredeti cél.): [link] Érdekes hiába nincs már ilyen ők b*sznak leszedni oldalról.


Lenovo: [link] (Ezt már előre megnézettem velük, és jelenleg van!)


Samsung: [link] (Ezt is megkérdeztem, van!)


Holnap kell vásárolnom! Remélem akár melyiket veszem most már rendben megérkezik!


Ne rendeljetek T-Home-tól csak ha nagyon muszáj!!!



2013. febr. 25. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Van egy jó hírem! A kommunizmusnak vége. Van több szolgáltató is, akiknek az árai ha nem is jobbak, a bánásmód más.

A sz@rozunk valakit, utána meg tőle vásárlunk az nem menő!

Létezik olyan is, hogy használt laptop, vatera, prohardver.

2013. febr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom de szerintem nem osztom meg itt az Interneten miért van ez a problémám hogy függök a T-Home-tól mert úgy gondolom hogy az csak rám tartozik. A Kérdéshez elég annyi hogy csak innen tudok rendelni. De ettől még ezek után szerintem van jogom utálni őket de sajnos ez van akár Kapitalizmus akár Kommunizmus van. A Részleteket hagyjuk!
2013. febr. 25. 23:32
 3/8 hypno ***** válasza:

Köszi, ezután nem rendelek semmit a T-Hometól.


Igaz eddig se tettem. Részletre meg pláne nem.

Semmi közöm a pénztárcádhoz és távol álljon tőlem, hogy beleugassak a dolgodba, de a bedőlt devizahitelesek legalább fele így kezdte.

2013. febr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hidd el, nem vagyok bolond. Nyilván ha lenne lehetőségem nem részletre vásárolnék és kiváltképpen nem a T-Home-nál! Viszont egy Notebook mindenképpen kéne de most hogy a K55A-s K.O. és maradt ez a 2 fogalmam sincs melyiket vásároljam pedig holnap rendelek. Nagy teljesítménybeli és árbeli különbség nincs a 2 között szóval szerintem itt a minőség fog dönteni. De mivel én nekem még se Lenovo se Samsung Notebookom nem volt így fogalmam sincs milyen minőségűek az ilyen Laptopok. Már nem azért de jó lenne már egy kérdésemhez kapcsolódó válasz is! :)
2013. febr. 25. 23:51
 5/8 hypno ***** válasza:

A Lenovok jók. Olyan gépem van. Samsungom meg nincs.


Bár ez a kettő eléggé az aljáról való a termékskálának. Csodák nincsenek. Amit százért oda tudnak adni úgy, hogy nem ingyenes oprendszer is van rajta, attól csodák nem várhatók.

2013. febr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Visszatérve még az "OFF" témához egyáltalán nem vagyok ez a hiteles típus. Gyakorlatilag semmim sincs előfizetésre vagy hitelre. (Ha az "általános" TV és Internet előfizetéstől eltekintünk.) A TV-m és az Internetem is a T-Home-tól van immáron 3 éve és eddig az esetig nem volt semmilyen problémám velük és a kedvező feltételek miatt szeretnék tőlük Internet mellé Notebook-ot rendelni. Úgy gondolom ez a havi +3000-4000 forint azért nem fog csődbe vinni. :)


De igazából nincs is úgy nagyon más választásom mert viszont egy összegben nem tudok ideteremteni 100-150 ezres összeget. És ráadásul kamatmentes az ügy.

2013. febr. 26. 00:03
 7/8 hypno ***** válasza:

Nem kell magyarázkodnod.

A te pénzed, a te életed.


Én csak arra céloztam, hogy a hitelre vásárlás életformává tud válni.

Egyébként elég ellentmondásos a hozzáálásod a T-homehoz.

2013. febr. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ahogy mondtam eddig az esetig semmi problémám nem. volt velük, de ez az eset kiverte a biztosítékot. De most mit csináljak ha az Internetem meg a TV-m hűségidős? Egyébk

ént azokkal eddig semmi problémám nem volt.

2013. febr. 26. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!