Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alátétet vegek lézeres...

Milyen alátétet vegek lézeres egérhez?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják hogy a lézer egerekhez kell egérpad.. Tudtok olyat linkelni ami nem tul drága,de nem csúszkál és pontos mozgást biztosít az egérnek..+ tapasztalatokat kérek lèzeres egerekről és egérpadokról

2013. febr. 27. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos valojaban,a lezeres eger ala nem muszaj tenni semmit,ha akarod meg a falon is hasznalhatod mert kutya baja nem lesz.Tehetsz ala akarmit.En csak siman az asztalon hasznalom.
2013. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, nem kell alá semmi, ezt csak azért mondják, hogy vegyél. Én is natúr az asztalon használom, de ha olyan helyzetben vagyok (pl. vonaton), akkor a combom is megfelel, igazából bárhol használható.
2013. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sör
2013. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kamikaze17 ***** válasza:
igy van nem kell alatet en is az asztalon hasznalom jatek kozben is szepen megy ma olvastam valaki irta hogy inkabb optikusat vegyen a lezeres helyett az iletto mert az optikus ala nekell alatet hat ez pont forditva van
2013. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


itt nem látok olyant hogy kell e vagy nem kell egyik alá csak én úgy tudtam lézer alá jobban kel mivel így olvastam jópárszor

és minenesetre jópár optikai teljesen jól müködöt asztalon is nekem régen


az már más kérdés hogy ki mire esküszik azt majd szépen eldönti mindenki maga hogy neki mi jó

és azért ha nem is kel alá de akor ne ís vegyen egy olcsóbb de jót?:)

mert minek?:)...

2013. febr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!