Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptopot érdemes...

Melyik laptopot érdemes választanom?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Főleg munkára (adatbázis-kezelés, elemzések, irodai alkalmazások), filmnézésre, netezésre, fotónézegetésre és szerkesztésre, ritkán játékra kellene. Kb. 120ezrem lenne rá.



2013. márc. 7. 15:35
 1/2 anonim válasza:

Ha fontos a márka és játékra nem annyira kell akkor ez teljesen jó rá és a 120ba is bele fér.

[link]


Ha azért még is fontos a játék is akkor sokkal inkább ez:

[link]

Talán ez a legjobb mind közül bár nem túl ismert márka de én csak jót hallottam róla.


[link]

Ez kicsit drágább de nekem eddig az acer volt a legjobb gépem és a proci is ebbe a legjobb. Ezen felül mindenre jó amire neked kell.


De ha játék alatt CS vagy valami régebbit értesz akkor a legolcsóbb teljesen megfelel amíg nem használod úgyse derül ki ha van valami hibája, mindig jöhet valami hiba és arra meg ott a garancia de az a legtöbbnél 2év.

2013. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! És ez?

[link]

2013. márc. 8. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!