Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom: - formázni a...

Miért nem tudom: - formázni a pendrive-om? - felrakni a fájlokat? (Film, kép, zene)

Figyelt kérdés

Alig akarta törölni, amik rajta voltak, de az is úgy sikerült, hogy kiírta, hogy nem lehetséges a törlés, mert a programot más használja, bezártam az ablakot és már nem voltak rajta a cuccok. A tulajdonságban azt írja, hogy szabad ter: 0 bájt; foglalt ter: 0 bájt

Semmit nem tudok rárakni... másik pendrive-ra rámennek a fájlok. 8 GB-os Sony.. úgy kaptam, hogy rajta voltak a filmek. Mit tegyek ?? Kihajíthatom? Ja és azt sem írja ki, hogy írásvédett. (Tudom, hogy sok ehhez hasonló kérdés fent van már, de senki nem ír semmit! :( )



2013. márc. 8. 14:31
 1/2 norbi9701 válasza:
Szerintem az már mehet a kukába, nekem is volt már ilyen, meghibásodott benne valami, és nem ismeri fel a memóriáját...:/
2013. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :) A remény halt meg utoljára! :)
2013. márc. 9. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!