Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri megvenni ennyiért?...

Megéri megvenni ennyiért? Szükségem lenne egy új számítógépre, a régi lassú és már majdnem 10 éves. Nem sok pénzem van.

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 13. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a 10 éves helyett jó lesz egy 6 éves, akkor vedd meg bátran.
2009. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én semmiképp nem venném meg, gondolom ha eddig volt géped akkor van monitorod, tehát az elhanyagolható. én rááldoznék még egy 15-20at és vennék egy kb 3x ilyen jót:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2 magos, "egyenként" is erősebb processzor, 4x akkora memória, kb 5x olyan erős videókártya 4x akkora memóriával,4x akkora merevlemez kapacitás, gépház is "szebb", és mindezek felett minden alkatrészed új, semmi sem használt benne, szerintem egyértelmű h az itt összeállított géppel jobban járnál. ma nagyjából ez a legolcsóbb új konfiguráció

2009. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem értek a szereléshez (még csak tanulok), a CTF monitor is régi már, bár még működik. Ha szervízben állitatok össze egy gépet, az olcsóbb lesz?
2009. szept. 13. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:

egy adott összegen felül elvileg ingyen össze szokták tenni a gépet, ha meg nem, akkor is csak olyan 5-6ezer lenne sztem. am az ilyen alkatrészeket számítástechnikai boltbankell megvenni, ott a legolcsóbb


(előző válaszoló vagyok)

2009. szept. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2009. szept. 14. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!