Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért dolgozik ennyire a...

Miért dolgozik ennyire a gépem, mint az őrült? Állandóan villog a piros led, pl. akkor, ha netezek. Vírusom nincs.

Figyelt kérdés

Mindezt tegnap óta csinálja, amióta CPU hűtőt cseréltem. Azt simán sikerült beszerelni, halkabb is lett a gép. Szóval az elvileg nem lehet probléma.

Igaz, már előtte is elég lassú volt, de ennyire nem melózott. Most, ha pl. simán csak belépek a FireFox-ba, akkor mint az állat, úgy erőlködik és villog a piros led. :( És a FireFox is ilyen 250-300 megát eszik, míg korábban "csak" 100-150 megát evett...


A gépem elég régi, egymagos Intel P4-es, 1 GB rammal, és Win XP-m van. Vírusom nincs. Hely is van a merevlemezeimen, kb. 1-1.5 giga legalább.


2013. márc. 14. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát....egy P4-es procitól azért ne várjál sokat. :D

(mikor volt telepítve az XP? Lehet újra kéne már telepíteni.)

2013. márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Húha, én szerintem ott a vinyóval van a gond... Én úgy tudom, hogy azért az nem árt ha van szabadon 8-10 GB hely.. Viszont az is lehet, hogy valami rosszul van rákötve a cpu-ra(mármint a hűtőn) és az miatt túl melegszik, ezért lassul is..
2013. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

8-10 giga szabad hely? Az nem sok egy kicsit azért "kötelező" szabad helynek? :)


A CPU-hűtőn nincs semmi rosszul kötve, ez tuti, mivel csak egy darab kis kábelt kellett bedugnom, és azt se volt bonyolult megjegyezni, hogy hova kell.


Amúgy újratelepítettem az egészet, most egész jó. Bár bírusirtót még nem tettem fel, de szerintem nem is fogok.

2013. márc. 16. 01:06
 4/5 anonim ***** válasza:
a 6os nod smart securitit rakd fel!letölthetö sokhejröl,provibe akár jelszavat,felhazsnálonevet is tudok küldeni,a mai internetes világban egy jó virus irtó és tüzfal elengedhetetlen!!és a nodot ajánlom!!
2013. ápr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tettem fel végülis, de Avast-ot. Sikerült megcsinálni úgy, hogy jó legyen. :)
2013. ápr. 7. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!