Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik valamilyen winchester...

Létezik valamilyen winchester csatolófelület átalakító?

Figyelt kérdés

Nem igazán voltam tisztában,hogy mit jelent a PATA,Sata stb..

vásárolnom kellett egy új vinyót mert a mostani sajnos halálán van de nem tudom beszerelni,a kábelre az van írva h ATA,régebben azt mondták a winchesteremre h PATA-s szóval adtam fel hírdetést jelentkeztek meg is vettem.de a csatlakozót ugye nem tudom rádugni,mert IDE-snek tűnik nekem,szóval most valamilyen félre átalakítót tudok venni ehhez hogy betudjam szerelni?


2013. márc. 19. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:

ATA, PATA, IDE, ATAPI, UDME ugyan azt jelenti: 40 pines csatlakozó, kábelenként maximum 2 eszközzel.

SATA (1, 2, 3): 7 pines csatlakozó, kábelenként maximum 1 eszközzel. A verziók visszafelé kompatibilisek, sebességben és plusz szolgáltatásokban térnek el egymástól.

2013. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dobj egy képet a winyorol
2013. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hitachi hds7211616pla380 ata device ilyen van benne most

és ezt szeretném bele rakni:Seagate ST3120011A

2013. márc. 19. 14:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt egy IDE-Sata átalakítóval megtudnám oldani?
2013. márc. 19. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen : [link]

akkor egy ilyen kell neked: [link]

2013. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. márc. 19. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!