Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tegyek a gépbe ssd-t vagy...

Tegyek a gépbe ssd-t vagy sem? r7950 + i5 3570 vagy i5 3570 + r7870 +ssd hogy járnék jobban? a vga-ból melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 18:16
 1/4 hypno ***** válasza:

Tegyél bele egyet. Jó nagyot. Egyszer élünk!

VGA-t is a nagyobbikat.

2013. márc. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha lenne pénzem se vennék ssd-t. Most engem baromira nem érdekel hogy a programok 1 másodperccel hamarabb töltenek be, vagy a windows 10 másodperccel. Szóval mindenképpen jobban járnál a 7950 + i5 3570-nel.
2013. márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt te kell tudjad elsősorban. Az SSD-vel el lehet bohóckodni. Gyorsan bootol a gép, gyorsan lehet másolgatni, gyorsabban töltenek a játékok stb... Sok értelme valójában nincs, nekem még sosem hiányzott. Igaz, hogy nekem 2 winchester dolgozik RAID 0-ba, ami azért gyorsabb mint egy szimpla merevlemez, de igazából nem nagy időkről van szó. Én biztos a HD7950-et venném, de mint mondtam ezt elsősorban neked kell eldönteni.
2013. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7950 + i5 , és ahogy előttem irták ha neked azkell, hogy gyorsabban másolj, pár mp-vel gyorsabb legyen a töltés akkor vegyél ssd-t. Én se vennék, inkább erősebb teljesítmény mint gyorsabb
2013. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!