Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pesten lakó kismamák! Ajánlaná...

Pesten lakó kismamák! Ajánlanátok nekem valahol Pesten jo minőségü gyerekturit? 15hós babának kellene néhány ruci. Hétfön a délutáni orákban járnék arra, ha nyitvatartást is irtok, szupi lenne!

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
ANGEX vagy HÁDA KFT. írd be a google-be és kidob mindent,amit szeretnél :O)
2009. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Háda kft üzleteiben tényleg sok jó gyerekcucc van.

[link]

2009. okt. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi!!
2009. okt. 18. 13:23
 4/5 anonim ***** válasza:
A Keletinél a Rákóczi út- Fiumei út sarkán van egy angol turi, ahol csak gyerekruhák vannak. Nagyon jó minöségüek a ruhák, és baromi jó árban vannak.
2009. okt. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az Angexra esküszöm, azok közül is a legjobb minőségű az Andrássy úti boltjukban van (Oktogonnál, de keress rá neten a pontos címre). Van egy másik üzletük a Király u-ban, ahol kilós gyerekruhát lehet venni ha jól emlékszem 2600 ft-ért kilóját. Ki kell fogni, milyen minőség, nekem mindig sikerül, a legtutibb, ha kedden mész, akkor jön új áru. (Sokszor még a szagán is érezni, hogy nem használták v csomagolásban van még.)
2009. okt. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!