Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új rendszer, nem engedi...

Új rendszer, nem engedi feltenni a Chromet, sem az Operát. Dll hiba, mit tegyek? VGA driver frissítés? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Ha meg akarom nyitni a Chrome telepítőjét:

"Az eljárás belépési pontja (GetProcessId) nem található a DLL-ben (KERNEL32.dll)."

Operánál pedig:

"Az eljárás belépési pontja (CancelIPChangeNotify) nem található a DLL-ben (IPHLPAPI.DLL).


Azt olvastam valahol, VGA driver hiba... de elvileg már frissítettem. Alaplapom: Gigabyte GA-965GM-S2

Direct X fent van !:) Egyébként görgetésnél is ilyen nagy szaggatások vannak(előző rendszerben nem volt ilyen). :(


Bármi ötlet, észrevétel, kérdés, válasz? Nagyon fontos lenne... Köszi előre is!



2013. márc. 21. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Valami netes gubanc van. A géped nem tud a dll hiba miatt rendesen telepíteni. Max újrateszed.
2013. márc. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval Te személy szerint más megoldást nem látsz?
2013. márc. 21. 23:13
 3/10 csacsi2 ***** válasza:

Csak tipp. frissítsd a visual c++ -t esetleg a .net Framework-ot.

Nézd meg az eseménynaplóban a pontos hibaleírást!

2013. márc. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Halál a windowsra.
2013. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Maximum. Tehát mondjuk servicepack vagy hasonlók. Még megoldás lehet az előttem szóló leírása is. (Nem a Windowsos :) )

2013. márc. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Videókártya driver feltéve, sokkal szebb és a görgetéses dolog megoldva, mostmár csak a DLL-ekkel kell majd valamit kezdeni... na majd holnap délelőtt nekiállok, addig várom a tippeket, köszi! :)
2013. márc. 21. 23:28
 7/10 cianidetil ***** válasza:
+1 a .net Framework-nak.A Chrome azért szokott hisztizni!
2013. márc. 22. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én újra telepíteném. Valami gond volt a mostani rendszer telepítése körül. Lehet hibás vagy sérült a telepítő lemez.

vagy

Miért raktad újra? Nem volt valami hasonló probléma előtte? Ha igen, akkor hardveres hiba is elképzelhető/merevlemez, memória/.

2013. márc. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Eddig semmi nem volt, csak mar rafert igy ujratettem. A CD nem volt epp ugyanaz, de a tartalma igen, amivel tobb gep is meg lett csinalva.
2013. márc. 22. 10:38
 10/10 csacsi2 ***** válasza:

Nehéz ebből megállapítani. Valószinüleg valamelyik Windows frissítés hiányzik. Ilyen hibák előfordulnak, ha nem megfelelő verzióval (dll) találkozik egy program. Az is lehet, hogy valami program átírta a dll-t.

Valamit nem tehettél fel. windows server,rossz hálózati kártya driver, service pack -ok,net framework, visual c++,


Nézd meg az eszközkezelőt nincs e valami hibás (kérdőjeles) eszköz, frissítsd.

2013. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!