Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagyon nem praktikus a fehér...

Nagyon nem praktikus a fehér laptop?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2013. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anti paladin ***** válasza:
Nem vészes de ha valami dzsuva van rajta az azonnal meglátszik. Hetente-kéthente kell takarítani.
2013. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mondanám nem praktikusnak. A fekete laptopokon is meglátszik a dzsuva, hacsak nem pontosan laptopfekete színű retek van rajta, ami azért lássuk be, nem túl valószínű. Fehér laptopot használok egy ideje, nem mondanám túl könnyen koszolódónak - legalábbis semmiképp sem rosszabb, mint egy fekete,
2013. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak mert én eszik-iszok a laptopnál,a mostani is elég durván néz ki ha jól megnézem,pedig fekete.csak nem tudom,h mivel takarítsam :(
2013. márc. 23. 21:38
 5/7 anti paladin ***** válasza:
Én enyhén nedves, alaposan kifacsart ronggyal szoktam. Átdörgölöm, másik ronggyal szárazra törlöm, aztán még egyszer.
2013. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lajos54 ***** válasza:

A fehér szín alapból kényes, még egy ruhánál is.

De azért, ha elfogadsz egy jó tanácsot: ételt messze száműzni mindenféle számítógéptől (billentyűzet tel megy morzsával, stb.)

Az italt meg még messzebb! Elég egyszer egy rossz mozdulat. Modjuk egy asztali géphez legfeljebb 2000 Ft körül vehetsz egy elfogadható billentyűzetet, de ha egy működő (vagy akár kikapcsolt) laptopba borul bele mondjuk 2 deci narancslé... Legrosszabb esetben vehetsz egy újat, ami meg a régin volt az valószínűleg mind oda lesz.

Amúgy is jót tesz néha egy kis szünet, addig egyél-igyál, aztán ülj vissza a géphez.

2013. márc. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szín szempontjából lehet, hogy koszolódik, meg besárgul, de melegedés szempontjából jobb, mert a világosabb és fényesebb felület gyorsabban adja le a hőt, ezért nem melegszik fel annyira és hamarabb hűl.
2016. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!