Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hány mb-os a Geforce 2 videóká...

Hány mb-os a Geforce 2 videókártya?

Figyelt kérdés

2013. márc. 24. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt ugye GeForce 2 GTS, GeForce 2 Pro, GeForce 2 Ultra, GeForce 2 Ti és GeForce MX. Na ezek közül neked melyik van? Mert 16MB-tól 64MB-osig mindegyik megtalálható volt közöttül, ezenkívül a memória busz sávszélessége is változó volt stb.
2013. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És még annyit ez elég régen volt már 12 éve? :D
2013. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az enyém tán ultra.
2013. márc. 24. 14:36
 4/8 anonim ***** válasza:
64MB-os 128bit DDR memória!
2013. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó kis nosztalgia kártya, mára már sok tönkrement. Az ultra egy nagyon jó kártya volt! Csak manapság már nem sokat érnek sajnos ezek a kártyák. :( régi szép idők...
2013. márc. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igazság szerint a Mávos fizuból csak ennyire fussa a 10 gyerekemnek lenne ajándék és hogy milyen játékot rakhatok rá neki...
2013. márc. 24. 14:42
 7/8 A kérdező kommentje:
10 éves :D
2013. márc. 24. 15:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Hű ez tényleg régi cucc már. Tesómnak volt egy Geforce 2 GTS karija, nekem megy egy Geforce 2 MX-400-as modell. Anno sokat nyomtunk rajta Diablo 2, Quake 3 Arena, Unreal Tournament, Dungeon Keeper 2, Medal of Honor - Alied Assault , Return to castle Wolfenstein, Need for speed III - Hot pursuit, meg hasonló játékokat! Én a kis MX-400-t viszonylag hamar lecseréltem, de a tesóm a GTS-t még jó darabig használta. Azt hiszem a Half Life 2-t is azzal vitte ki.

A Geforce 2 kártyák directX 7 támogatással rendelkeznek, így a modernebb kártyákat igénylő játékok már nem futnak rajtuk. Az, hogy egy videokártya hány megabájtos az egy dolog. Elvileg egy Geforce 2 jól beérte 32Mb-tal is, de 64MB max a legerősebb példányokra kellett. Nekem a kis butított MX-400-as karim is 64MB-os volt, de a tesóm GTS-e sokkal erősebb volt (DDR memók voltak rajta, dupla akkora volt a memória interfész és a GPU is kétszer annyi render futószalaggal rendelkezett plusz még magasabb órajelen is üzemelt). Az Utra a GTS-nél is jobb, főleg magasabb felbontáson húzott el jobban...

2013. márc. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!