Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miértnem engedi particionálni...

Miértnem engedi particionálni a merevlemezt? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
újraraktam a windows 7-et, elötte 4 meghajtó volt. Amin a rendszer volt az megmaradt és arra raktama rendszert a másik 3at letöröltem és 2őt akartam csinálni. Se telepítéskor sem a windowsban nem engedi particionálni, ha megakarom osztani a fenntmaradó 270gb ot aztírja ki nincs elegendő hely a művelet végrehajtásához. Korábban nem volt ilyesmi most miez?? vagy hogyan lehet megcsinálni most? a válaszokat előre is köszönöm

2013. márc. 28. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt letöltöd, kiírod lemezre IMG Burnnel, bebootolsz róla, aztán a menüjében kiválasztod a HDD-t, paartition managert (de lehet, hogy egyből főoldalon ottvan, hogy partition manager, nem tudom már)

megkeresed az FDISK-et, elindítod.

Na majd ő rendbe teszi neked.

Szépen kiválasztod a helyet, írja mivel tudsz peartíciót csinálni, megcsinálod, majd F3-al kilépsz oké oké és kész.

2013. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Chello ***** válasza:
31%

Ezt nem tudom, de ha felül akarok írni fájlokat akkot a win7 kiírja, hogy nincsen elegendő hely, ha ninscen mégegyszer annyi üres helyem mint amnit felül akarok írni.

Ez is mi már?:)))


Amikor rá akartam telepíteni a SCSI lemezemre ami 29160-as kártyán lógott közölte, hogy a telepítő, hogy nincsen lemez vagy driver kell neki ami végül is csak a legelterjedtebb gyártó egyik leggyakrabban használt kártyája volt és a több mint 20000 megabyte telepítendő anyagban nem volt hozzá driver..-.

Majd letöltöttem az állítólagos win7 drivert mire kiírta, hogy azért nem tudja feltenni a drivert, mert nem érzékeli a hozzá tartozó eszközt amit azért nem érzékelt, mert nem volt fent a driver.


Hát most normálisak ezek ??

Jó nagy rakás az egész és sajnos csak egyre rosszabb lesz.

2013. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elmondom a személyes véleményemet erről:

Egyszer kell windowst telepítened egy gépre.

Feltelepíted, felteszed az összes drivert, programodat, beállítod ami be kell, (VÍRUSIRTÓT NEM TELEPÍTESZ RÁ!) beállítod ahátteredet stb, aztán pl egy Acronis True Image-al szépen lemented a partíciót.


Ezután amikor újra kellene rakni a windows-t csak szépen bepakolod a lemezt, lefuttatod, 3perc, és kész.

2013. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!