Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASRock 775i65g alaplapom van....

Pixie.cute kérdése:

ASRock 775i65g alaplapom van. Próbálom telepíteni a videkártya illesztőjét és azt írja ki, hogy hiányzó filek. Amikor saját magam akaromfelrakni akkor meg aztírja: az ialmnt5. inf-et illesszem be, de az nem tartalmaz információ a hardverről eztírja?

Figyelt kérdés
ATI, Driver, ialmnt.5
2013. márc. 29. 13:49
 1/7 hypno ***** válasza:

Az ialmnt5.inf illesztő az Intel integrált videokártyájának illesztője.

Ha ezt akarod telepíteni, akkor tallózd be nyugodtan.


Ha diszkrét videokártyát akarsz telepíteni, akkor az ahhoz való driver szükséges.

ATI-hoz paraktikusan az AMD catalyst, vagy a videokártya gyártójának a saját drivere.

2013. márc. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, letöltöttem a netről egy drivert, fel is telepítette de nem jó hozzá. pedig az ati oldaláról szedtem le. lehet, hogy az eredeti Cd kell hozzá, nem netről?
2013. márc. 29. 13:59
 3/7 hypno ***** válasza:

Az alaplapod AGP-s kártyákat fogad.

AGP-s kártyához való drivert tölts le.

Ha az AMD-től letöltött illesztővel nem boldogulsz, akkor a kártya gyártójának illesztőjével próbálkozz.

és figyeelj oda, hogy az operációs rendszer verziójának megfelelő drivert tölts le.

2013. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hypno ***** válasza:
Egyáltalán, milyen kártyád van?
2013. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ati hd 4600
2013. márc. 29. 14:50
 6/7 hypno ***** válasza:

[link]


A 3. lépésnél az "All Radeon HD Series AGP" opciót válaszd.

2013. márc. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ezzel próbáltam feltelepíteni :D
2013. márc. 30. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!