Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok olyan gépet mondani...

Splintercell kérdése:

Tudnátok olyan gépet mondani úgy 70 körül amin futna pl a lassan kijövő splinter cell blacklist?

Figyelt kérdés
lehet hogy sokat akarok, de nem nagyon akarok túlzásokba esni, főleg, mert nem lenne rá keretem, szóval tényleg ez a 70 körüli érték lenne az ami oké.De ha írtok olyan gépet amit később lehet fejleszteni az is jó.Válaszokat előre is köszi.
2013. márc. 29. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem lehet kihozni játékos gépet. Azt pedig nem tudom, hogy várod el tőlünk, hogy olyan gépet rakjunk össze, nagyon olcsón, amin elmegy egy olyan játék aminek még hivatalos gépigénye sincs.
2013. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70-ből új játékokra semmi jó nem jön ki. 100-110 az az összeg ahol már el lehet gondolkodni játékos gépen.
2013. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem vártam el semmit, és a blacklist-et csak egy példának szántam (itt bármilyen "mai játékot" értettem), de azért kösz.
2013. márc. 29. 17:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100 körül gyűjts.
2013. márc. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nyár végéig megéri a pénzt gyűjteni?
2013. márc. 29. 17:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Megéri,mert 70 ezerből nem jön ki semmiféle játszós gép.

Max használt.

2013. márc. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
OK köszi a válaszokat.
2013. márc. 29. 17:45
 8/8 anonim ***** válasza:
imádkozz , szoríts , szuggerálj hogy vissza menjen a dolcsi 220 körülire az euro 280 közelibe, gyűjts ,hass alkoss gyarapíts reménykedj gyártói árcsökkentésben és talán de talán bele férsz a limitbe különben marad a Nintendo XDXD
2013. márc. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!