Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem indul a PC-m! A gomb...

Nem indul a PC-m! A gomb megnyomása után 4-5 másodpercig megy. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A gomb megnyomása után 4-5 másodpercig megy minden, mint ha a HDD is töltene csipog egyet és utána leáll mint ha áramszünet lenne. Ramokar kivettem már, hdd-t, dvd írót is. Ugyanez a probléma.

2013. márc. 29. 19:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egy másik gép tápja sem segített. Ugyanúgy elindul, egy kicsit pörögnek a ventik csippan egyet ahogyan szokott és utána leáll.
2013. márc. 29. 20:08
 2/14 anonim ***** válasza:
Kábeleket húzd ki, majd dugd újra őket. Ellenőrizd, hogy minden jó helyre van-e bedugva. Nekem is volt ilyen problémám. Akkor derült ki, hogy egy kábelt rossz helyre dugtam :D
2013. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Milyen alaplapod van, és mennyit csipog?
2013. márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A kábelekkel nincs gond, mindent kipróbáltam kivenni egyesével. VGA,RAMok,DVD, processzor újrapasztázva, másik táp. Asrock alaplap. Egyet csipog(ahogyan szokott), és valamikor még megy tovább is de leáll, kép nincs.
2013. márc. 29. 20:49
 5/14 A kérdező kommentje:
Hajszárítós felmelegítéssel elindult. Valószínűleg alaplap. :S
2013. márc. 29. 21:25
 6/14 anonim válasza:
Ha hajszárítóval felmelegíted elindul és utána nemkapcsol ki?
2013. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 badis válasza:
Helló!Érdekelne mire jutottál a gépeddel,mert nekem is ilyen gondom van,csak ha nekem ha beindul utánna már nincs gond.Melegen indul egyből.Ugyanugy hidegen 3-4-szeri indittásra indul a dell inspiron 5520-as gépem,amit 3 hete vettem ujjan.
2013. márc. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Írtam fentebb. Xboxokat szokták így javítani, mert ugye ott is a hőtágulástól leválik a GPU. Hajszárítóval felforrósítottam az alaplapot de csak egyenletesen és nem füstölésig(nem is túl közelről, 5-8cm fújtam). Hagytam egy kicsit, 3-4 perc lehűlni majd elindítottam a gépet és elindult. Ezért gyanítom alaplap, mert valószínűleg hőtágulás okozott valami érintkezési hibát. Amióta felmelegítettem azóta működik rendesen. De nyilván nem tart évekig, csak átmenetileg bár párszor még ellehet játszani ezt ha esetleg előjön a probléma.
2013. ápr. 1. 13:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz, hajszárítóval te lószart sem érsz el, vagy 50 fokot ha képes csinálni. Ott más oka van.
2013. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az Xboxokat is lehet így javítani hőlégfúvóval, akkor a PC-nél miért ne használna?(sokszor volt is belőle gond, mikor eladásra szánták mert az alaplapot hazavágták) Szerinted hazudok? Az alaplap nem minden része szokott 50 fokos hőterhelést sem kapni, akkor miből gondolod, hogy nem attól javult meg.(illetve a hőtágulás, okozta dolog) Kicsit furcsa, hogy nem indult, ráfújtam egy pár percig maximum hőfokon aztán elindult. Azt hiszed hazudok? Keress rá nyugodtan youtube-on. Hair dryer xbox repair - aztán láss csodát.
2013. ápr. 2. 01:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!