Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem indul a PC-m! A gomb...

Nem indul a PC-m! A gomb megnyomása után 4-5 másodpercig megy. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A gomb megnyomása után 4-5 másodpercig megy minden, mint ha a HDD is töltene csipog egyet és utána leáll mint ha áramszünet lenne. Ramokar kivettem már, hdd-t, dvd írót is. Ugyanez a probléma.

2013. márc. 29. 19:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
..és még valami, vannak olyan forrasztó anyagok amelyek nem bírnak bizonyos hőterhelést. Ezért van az, hogy az xboxoknál gond van a gpu-val ugyanis nem tűlábakon ül a processzor hanem az erős hőingadozást nem tűrő cingolyókon, amelyek így elég könnyen elszakadnak. Gondolom a PC-ben is van ehhez hasonló gyenge pont. De nem hülyeségből, meg unalomból írogatom ezeket. Egyszerűen leírtam, hogy hogyan oldottam meg a problémát amit fentebb leírtam.
2013. ápr. 2. 01:18
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha hajszárítóval te megolvasztanád, hajmosás után elégnél.
2013. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
senki nem beszélt olvasztásról az esetemben, csak hőtágulásról. Ha az alaplap valahol sérült esetleg, mikro repedés vagy hasonló, akkor a lehűlés után helyreállhat a probléam ha esetleg az okozta.
2013. ápr. 3. 00:30
 14/14 A kérdező kommentje:
A másik, hogy had tudjam már én, hogy miként javítottam meg a gépet még ha csak átmenetileg is használt de akkor is. Köszönöm. Ha csak unalmadban írogatsz ide, akkor tovább állhatsz.
2013. ápr. 3. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!