Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tul hangos a számitógépem....

Tul hangos a számitógépem. Milyen javaslatok vannak a hang csökkentésére? (6 ventillátor van benne) Táp, Proc,2 a videokártyán (660),2 hettő a ház hatulján.

Figyelt kérdés

Táp

Proc

2 a videokártyán (660)

2 hettő a ház hatulján.



Én vízhűtésre gondolnék (20 000 Ft) de ami a videokártyára is tesz blokkot az még ennél is drágább. S nem tudom nem okoz e garanciavesztést ha leszedem a videokártyáról a ventilátorokat?



2013. márc. 31. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Helyedben az egyik hátsó ventilátort előre tenném - ha mérete megfelelő és hely rendelkezésre áll - azért, h huzat legyen a házban. Így a meleg levegő könnyebben távozik.

- A BIOS-ban a hűtést Economy v vmi hasonlóra állítanám, uis kérdés, h szükség van-e arra, h annyira pörögjenek a ventilátorok?

- Megnézném, h melyik venti a leghangosabb és azt kiváltanám jobb fajtára.

2013. márc. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hely volna elől mert jelenleg a 2 dd ház szabadon van le sincs takarva de összesen 4 szabad cd hely van.

ugyanakkor a két hátsó ventill gyári helyen van.

jó kérdés kell e van hogy langyos levegőt fuj ki igy is.


lehet az egyik hátsó ventill nem kell. az economy beállitást kipróbálom de ez csak a vezéret ventillátorokra hat szerintem

2013. márc. 31. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!