Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri váltani? Többi lenn.

Megéri váltani? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Adott egy Asus EAH5870/G/2DIS/1GD5/ + Accelero Twin Turbo Pro kártya ami az enyém, most elcserélhetném egy ENGTX560 Ti DCII TOP/2DI/1GD5 kártyára. Már régóta érdekel az Nvidia vonal de eddig még nem tudtam cserélni, most lenne rá lehetőségem a kérdésem az hogy megéri-e? Az ATI picit erősebb de szerintem ezt nem érezném meg. Igazából csakis a FIFA 13 miatt cserélném mert a microlaggot nem tudom megszüntetni, és azt olvastam hogy sok játék jobban szereti az Nvidia-t. Szóval, lenne értelme? :)

2013. márc. 31. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

"és azt olvastam hogy sok játék jobban szereti az Nvidia-t."


.Szerintem ez nem igaz, legalábbis egyre inkább nem igaz. A legtöbb új játék AMD logóval érkezik. Régebben én is javarészt Nvidia karikkal nyomultam, de a HD3850 óta csak AMD arikat vettem (jó ár/érték/fogyasztás miatt) és én teljesen elégedett voltam/vagyok velük (HD 3850/4830/6850/7850)! Mondjuk a Fifa játékokkal sosem játszottam...

2013. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Természetesen NEM éri meg váltani. A HD5870 jóval erősebb.
2013. márc. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem igaz hogy sokkal erősebb az 5870, csak pár százalékkal jobb.

De szerintem sincs értelme cserélni, ha már váltasz akkor valami nagyobbra kéne, nem egy helyben toporogni.

A procid milyen? Micro lagg amiatt is lehet.

2013. márc. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A procim egy Athlon II X3 460 3.4Ghz.
2013. márc. 31. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz a karihoz legalább egy Phenom II X4 965 ajánlott (4 mag, 6MB L3 cache, ami számít a játékoknál is, plusz Black Edition azaz könnyen és mellékhatások nélkül 4GHz környékéig emelhető). Nem tudom, hogy fifa13 lenne-e látható különbség, de a komolyabb gépigényű játékok szerintem meghálálnák ezzel a karival karöltve.
2013. ápr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább procit kéne cserélned mint VGA-t. Egy Phenom II X4 nem árt az 5870 alá.
2013. ápr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!