Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A monitoromon miért nem szól...

A monitoromon miért nem szól a hang?

Figyelt kérdés
Nem szól rajta a hang a jobb alsó sarokban a kis hang szórónál van egy x.High definition hangeszköz van rajta elvileg de ott is van egy x mikor meg nézem a tulajdonságát.Mit kéne csinálnom? Elég régi gépem van de az alaplap azt hiszem a fujitsu siemens.
2013. ápr. 1. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit egyértelműbben fogalmazz már légyszíves.
2013. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel kötötted össze?
2013. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A monitoron elvileg kéne hogy szóljon a hang de nem szól.Ajobb alsó sarokban lévő kis hangszórónál is van egy x.Hangeszköz meg nem tudom hogy van e telepítve mert a vezérlőpult-hardver és hang-hangeszköz kezelése-Lejátszásnál ott van a high definition audio CSak azt írja alatta hogy nincs csatlakoztatva.Egy másik hangeszközt kéne telepítenem?Egyszer már próbáltam de azt írta ki hogy sikertelen a telepítés:(Nem tudom hogy mit kéne csinálni:(
2013. ápr. 1. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó de adtál a monitor hangbemenetére jelet?
2013. ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és annál a kis hangszóró ikonnál azt írja ki hogy nincs csatlakoztatott hangszóró vagy fülhallgató.
2013. ápr. 1. 20:04
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen jelet? :D Bocs de nem vagyok valami nagy számítógép zseni :) nem tudom hogy ez mit jelent:(
2013. ápr. 1. 20:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Fúúú bakker.


Mivel kötötted össze a gépet a monitorral?

2013. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó megoldottam telepítettem rá audiot és már jó.
2013. ápr. 1. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!