Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy utángyártott...

Vettem egy utángyártott nyomtatópatront, ami elvileg a nyomtatóhoz való és gyakorlatilag is illik bele, de nem ismeri fel. Állítólag nincsen rajta valamilyen "chip". Ti értitek ezt? Mit lehet tenni, hogy felismerje?

Figyelt kérdés
A nyomtató HP DeskJet 5743, a patron pedig HP C8765, vagy HP 338 (nem tudom fejből).

2013. ápr. 5. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Na ezért nem szabad filléreskedni és a gagyi utángyártottat venni.

Vidd vissza a patront és verd ki a balhét.

2013. ápr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezen a helyen pl. írja is, hogy az eredetiről át kell tenni rá:

[link]


Itt dumálnak róla:

[link]


Itt meg egy videó a chip átrakásáról:

http://www.youtube.com/watch?v=fvVmEuagCO0

2013. ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nehogy le szed róla az nyákot. Akkor tuti nem cserélik ki.

Utángyártott patronok 10% rossz. Vidd vissza cseréljék ki másikra, vagy számoltasd be eredetibe.

2013. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A linken egy HP 364-es patron van az csippes (hülye volt aki kitette a linkeket köze nincs a patronodhoz). A 338-as azt elektronika vezérli, ha azt leszeded akkor tuti nem cserélik ki. Sajnos előfordul, hogy alapból hibásan gyártják őket. 10-ből 1-2 utángyártott rossz. Ezt tudják a forgalmazók is. Cseréltesd ki.
2013. ápr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!