Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs elég helyem, pedig kéne...

Hufnager Steve kérdése:

Nincs elég helyem, pedig kéne lennie! Valaki HELP! Megteltem vagy mégse? A Többit lent! (? )

Figyelt kérdés

Az lenne a probléma hogy, zsugorítottam a meglévő partíciót és a partíciónálatlan részre létre hoztam egy ujjat és oda is feltettem a Windows-t(7), ami 40 GB-ot kapott mert itt írták hogy "20-30 is elég" Nos 3 program + böngésző és megtelt, maradt 5GB.

Kíváncsi voltam hogyan fogyott el!

-megnéztem a merevlemez tulajdonságait és azt írta 36 GB foglalt

-megnyitottam és az összes mappát kijelöltem (rejtetteket is) és azt írta 21 GB foglalt


Nos erre nem tudok mit mondani most 21 vagy 36 nem mind1.

Lehet maradtak ilyen töredék fájlok vagy valami szemét...


Jó lenne ha nem kéne mégegyszer csökkentenem az 1 TB-os partíciót és bővítenem ezt a 40 GB-os at mert szünetmentes tápot igényel és az csak a munkahelyen van!

Kérlek segíts ha találkoztál már ilyen-el vagy ha tudod a mitől van!



2013. ápr. 6. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
A mappaösszeadós módszer nem jó. Vannak olyan állományok amiket még a rejtett fájlok megjelenítésével sem listáz a rendszer (biztonsági mentés, rendszerfájlok, rendszervisszaállítás, lapozófájl, stb...), és nem is adhatod össze őket. A partíció foglalt méretében viszont látszik, ebből jön a különbség, ez lehet akár nagy is.
2013. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! akkor maradok a bővítésnél!
2013. ápr. 6. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!