Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám kicsit felgyorsí...

Mostkezdem kérdése:

Hogyan tudnám kicsit felgyorsítani a gyerekeknek ezt a régi gépet? Lehetőleg bontott alkatrészekből, főleg netes játékra. Nem nagyon értek hozzá sajnos.

Figyelt kérdés

AMD Athlon gép. 1,09 GHz, 1,5 GB Ram.

alaplap: Abit NF7(-S) v. 2.0

lapkak.: nVIDIA nForce2 Ultra 400

Vid.k.: Connect 3D Radeon 9600 Series(128MB)

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. ápr. 6. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Netes játékokhoz nem ártana a flash miatt egy jobb proci.
2013. ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Egy jobb proci és egy ssd nagyon megdobná a gyorsaságot. Esetleg még vehetsz bele ramot, ha van még szabad slot.
2013. ápr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ssd? komoly?
2013. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Miért? Az ssd a régi konfigok teljesítményét is megdobja sata2-őn (tapasztalat).
2013. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Ezen sata1 van, és amennyiből kapna egy épkézláb ssd, amit persze ki se tudna használni, annyiból lehetne ezt a konfigot frissíteni.

Egy jobb cpu kéne mindenképp.

2013. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is elsődleges lenne egy jobb proci. Utána pedig lehetne bővíteni a ramot.
2013. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Mindenkinek! Arra is van esetleg tippetek, hogy milyen legyen a processzor? Honnan tudjam melyik jobb ennél? Az ssd-ről pedig nem is tudom, hogy mi az. Tényleg most kezdtem foglalkozni a dologgal.
2013. ápr. 8. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!