Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Androidos tabletem lefagy,...

Androidos tabletem lefagy, csíkozódik, a kijelzője ugrál, majd elfehéredik wifi kapcsolatnál egyből, usb ill wifi használatkor melegszik is, felpasztáztam, szellőztettem is de ugyanaz a hiba. Flash memoria gond lehet vagy más?

Figyelt kérdés
Hardver hibája lehet? Volt szervízben is garanciálisan, de szerintem csak újraszoftverezték, ugyanolyan rossz maradt, pedig elmondtam a problémáját. Másik szoftvert tettem rá, azzal is ugyanez a gond. Zárlat nem látszik rajta.

2013. ápr. 7. 17:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Lark FreeMe 70.6 7 colos, a tesztprogi futtatásnál nem fagyott le, sima használatkor fél vagy egy órát bírja és Melegszik, lefagy, töltésnél nem fagy ki, de usb használatnál meg wifi bekapcsolásnál szinte egyből felmerül a probléma. A jobban szellőző hátlap biztos nem segítene, mert hátlap nélkül is lefagyott úgy, és előtte alig volt meleg, de amint lefagyott meleg volt a proci, újra is lett pasztázva, de persze ettől még nem biztos h a procinál van a baj lehet a wifi vagy más probléma?
2013. ápr. 7. 17:33
 2/2 A kérdező kommentje:

ha játszunk rajta akkor is lefagy de csak 20 perc fél óra után, párom szerint lehet flash memória hibája. Meg fura hogy két napja töltöttük, igaz nem fullra, de most kapcsoltuk be és már csak 30 % on volt, szal feltűnően nehezebben töltődik fel, és hamarabb lemerül.

régebben még a gép betöltése is gondot okozott.

2013. ápr. 7. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!