Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videó kábel kimenetes kérdésrő...

Hufnager Steve kérdése:

Videó kábel kimenetes kérdésről lenne szó! (részletek lent) Valakinek vmi ötlet?

Figyelt kérdés

Na szóval az lenne a kérdésem, hogy nekem van egy videókarim amin van 4 kimenet

-D-sub

-DVI-D

-DVI-D

-HDMI


Nos a D-sub csatim már foglalt és a másik monitort amit rá akarok kötni az is csak D-sub-os csatlakozót "szeret",

erre nekem van egy "DVI-I to D-Sub" átalakítóm de mivel "I" a végződése van +4 szál rajta ami azt eredményezi hogy nem tudom bedugni a DVI-D-s karim-ba és nem is tudom használni a +monitorom, ez esetben mi a teendő???????


-Esetleg valami másik fajta átalakítót LINK-ben mert én nem találtam?


-vagy kitépjem azt a +4 szálat és akkor müxik???


-Olyat olvastam hogy a "D" a digitálisra utal és hogy az "I" az INTEGRÁLT rövidítése vagyis van benne analóg is vagyis a "D" -ben nincs és a digitális ANYA típust nem lehet Analóg ANYA típusra alakítani ez iagz?


HELPPPP PLEXXXXXXXX!!!!



2013. ápr. 8. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Jól olvastad. A DVI-D kimenet csak digitális.

Azért is van úgy kiképezve, hogy ne lehessen beledugni a D-sub átalakítót, mert értelmetlen.

2013. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És akkor most mit csináljak?
2013. ápr. 8. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!