Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a laptopról?

Benszi kérdése:

Mit gondoltok erről a laptopról?

Figyelt kérdés

ezt a laptopot néztem ki magamnak: [link]


Milyen az Ár/érték aránya? Ennyi pénzért jó bele egy ilyen videokártya? Nekem az is szempont lenne, hogy fussanak rajta az újabb játékok pl.: Battlefield 3, GTA 4 stb.

Nem kell hogy full grafikán, elég ha csak lowon, vagy max mediumon. Esetleg tudtok maximum ennyiért egy jobb laptopot ajánlani, ami jobb lenne ennél pl játékokra? Tudom hogy ennyiért nem kapok olyat ami tökéletes játékokra, de sajna csak ennyim van rá, asztali pc-t meg nem akarok, mert fontos a hordozhatósága.



2013. ápr. 9. 07:39
 1/4 anti paladin ***** válasza:

Sztem jó. Tudtommal a lenovó elég jó minőséget gyárt, az alábbi link szerint játékra is megfelelő. Ha játszani is akarsz, nem árt egy hűtőpadot beszerezni alá.

Esetleg ha van rá plusz 40e, tetethetsz bele egy ssd-t, nagyot dob a sebességen.


[link]

2013. ápr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyiért ez egy perfekt kis gép!
2013. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

néztem mégegy laptopot ugyanannyiért: [link]

ez jobb vagy rosszabb? Melyiket válasszam?

2013. ápr. 9. 17:22
 4/4 anti paladin ***** válasza:

A lenovot. :)

Egy szinttel erősebb a procija.

2013. ápr. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!