Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma? Online...

Brutal D.P. kérdése:

Mi lehet a probléma? Online játszok és szaggat a játék, meg néha a netezésnél is belassul rendesen

Figyelt kérdés

egy pentium d-820 2,8 Ghz proci (fsb 800Mhz) van egy gigabyte UD3R EP-45 tipúsú alaplapon és 2x2Gb ram van benne (G-Skill ramok) és a netem meg 15megás, szóval az mifelénk elég jónak mondható ( mellékelten egy terrás winyó van a gépemben és particionálva is van, C-n és D-n még kb 200gb szabad hely van ,és 5-6 hónapja lett telepítve rá a Windows 7 ultimate)

Arra lennék kíváncsi hogy mi válthatja ki ezt a tetű lassúságot , meg mennyit javítana a helyzeten ha vennék egy Core 2 duo E6750 2.66 GHz, 4 MB Cache, 1333 FSB es procit .. aki tud jó tanácsot az segítsen lécci !!



2013. ápr. 9. 09:47
 1/6 Leviathen válasza:
Szerintem valami vírus lesz ott, esetleg valami hálózati probléma lehet. Amikor belassul, akkor csak a net lassú vagy az egész gép?
2013. ápr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát ahogy észrevettem az egész gép , mert akkor megakarok nyitni egy másik programot és arra is sokat kell várni,, a vírúsító az mindig be van kapcsolva meg napi rendszerességgel ellenőrzi a gépet és az sem talál semmit .. és ha cserélem a procit akkor mi változást hozhat a gépemen ,, videó kártya befolyásolja az online játék szaggatását(gforce 610 1 gb)
2013. ápr. 9. 12:56
 3/6 Leviathen válasza:

Ha az egész gép lassú akkor tuti, hogy vírus van a háttérbe, esetleg a windows kavarta meg a dolgokat. Szedj le egy ccleanert (ingyenes) azzal futtasd le egy tisztítást, hozasd helyre vele a rendszerleírót és töröld a régi visszaállítási pontokat. Ha mindezek után probléma van a géppel akkor nincs hátra, hogy újratelepítsd a gépet és keresel egy másik vírusirtót. Az outpostot ajánlom (ez is ingyé van de ha tutira akarsz menni akkor eset) nekem ezzel még nem csúszott be olyan dolog ami nem ide való lenne.

Ezzel tudnál egy kis pénzt spórolni... végül is ha mindenáron akarsz újabb procit venni bele akkor vegyél, de szerintem a lassulás addig jelen lesz ameddig nem nyomod újra a rendszert.

2013. ápr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a segítséget :) akkor egy tisztítót leszedek :)
2013. ápr. 9. 15:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor lenne egy olyan kérdésem hogy játék közben ( world of tanks ) az fps miért csk 10-25 között van ? azon hogy lehetne javítani ??? mert így nem olyana élvezhető a játék :((
2013. ápr. 9. 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a GT610 gyengeségéből adódik.


Ez a leggyengébb mai nV videokártya. Egy jó tulajdonsága van: Szines képet ad.

2013. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!