Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv. Van egy notebookom amibe...

Breed76 kérdése:

Üdv. Van egy notebookom amibe integrált és 1 geforce gt 620m van. Létezik hogy a win élményindexe csak 4.5? A Ghost recon online is alig fut el rajta. Pedig elvileg birnia kéne.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Üdv! Az élményindex az jogos lehet.. mégis notiról van szó. A játékról viszont annyit, hogy optimus technológiáról van szó gondolom, ahol be tudod állítani, hogy egyes programok az integrált vagy a dedikált vga-t használják! Próbálkozz ezzel!
2013. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Beállitottam,de semmi nem változott,szaggat még low beáll...mellett is.Előzö gépem sokkal gyengébb volt,azon simán elfotott.
2013. ápr. 9. 12:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy jól állítottad be? A notebookod többi paramétereit is leírhatnád. Youtube-on néztem csávó egy ilyen kártyával bf3-at is futtatott élvezhető fps-el.
2013. ápr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

acer aspire e1-531g.a noti tipusa.ezért nem értem én se ,simán vinnie kéne.

Annyi változás azért van hogy már a geforce karit használja.de a gpu monitoron csak 30.-40% át,mig a word of tanknál a 100%-át.És az baron magas beáll mellett is 25-30 fps-en fut.

2013. ápr. 9. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Nvidia alkalmazásban nézd meg a 3d-s beállításokat. Azokat a játéktól függetlenül tudod állítani, és ha ott leveszed minimumra de a játékban maximumra akkor az valami elég érdekes középérték lesz de talán jobban fog futni!
2013. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kicsit télneg jobb lett,de sajna még igy is játszhatatlan.

Azért köszi.Majd tolom az asztali gépen:)

2013. ápr. 9. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!