Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » S. O. S. Mi lehet a probléma...

S. O. S. Mi lehet a probléma a gépemmel, hogy amikor kikapcsolom szépen szabályosan leáll majd kb.5másodperc múlva visszakapcsol magától?

Figyelt kérdés

Számítógép házam a rossz? Vagy mi nem működhet jól?


Azt mondták, hogy szoftveres probléma miatt is csinálhatja ezt, de azt 100%osan ki tudom zárni mert most vettem új vinyót és most raktam rá új windowst is és még mindig ez a probléma:S Tipp?


2013. ápr. 9. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Tápegység v. alaplap hiba lehet a háttérben.
2013. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
power sw kábel amivel indítod a gépet érintkező hibás vagy a power gombod beragad
2013. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na akkor most melyik ?:)
2013. ápr. 9. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is találkoztam a problémával, de csak néha jön elő egy- max kétszer fél évben. Nekem azóta új a lapom, a tápom, procim, stb... csak a doboz maradt... innen a power sw-re tippelek
2013. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A power sw, miért nem kapcsolja ki a gépet pár másodperccel az indítás után? Miért csak kikapcsolás után aktiválódik?

K: ennyiből nem lehet megmondani, próbáld végig őket, vagy vidd szakihoz.

2013. ápr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!