Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ATA-s 40GB Maxtor Merevlemezt...

ATA-s 40GB Maxtor Merevlemezt 1 percre felismeri a Windows majd eltűnik. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

A Probléma részletesen:

Van egy 100 gigás ATA-s Samsung merevlemezem amin a Windows van (Masteren a jumper) és ugyanezen az ATA kábelre rákötöttem egy 40 gigás ATA Maxtort (Slave szóval nincs jumper) Az ata kábel végén természetesen a master van.

BIOS látja mind2-t rendesen méretét nevét írja. Mikor elindítom a Windows7 elkezdte telepíteni az új Maxtor merevlemezt amit a tálcán jelzett is buborékkal. Közbe megnéztem a sajátgépet és ott már ki volt írva mennyi a szabad hely és böngészni is tudtam rajta (mivel volt rajta adat) majd mikor a buborék felbukkant hogy nem sikerült telepíteni azonnal eltűnt a sajátgépből az egész lemez és csak az Eszközkezelő mutatja ismeretlen eszközként. Mikor a Maxtor driverét leszedtem, telepítés előtt kiírta, hogy nem található egy Maxtor merevlemez sem majd kilépett.

Próbáltam másik 80 gigás ATA Seagate merevlemezzel és ugyanezt csinálta.

Tippeket, hogy mit lehet tenni vagy mit csináltam rosszul?

Köszönöm előre is nagyon!



2013. ápr. 9. 15:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!