Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kifogyott 2 szín a nyomtatóból...

Kifogyott 2 szín a nyomtatóból, a fekete fullon van, a sárgából még van egy pici. Van rá mód, hogy beállítsam, hogy csak feketével nyomtasson?

Figyelt kérdés
epson nyomtató. most nem enged semmit csinálni, és sürgős lenne.
2009. szept. 22. 15:41
 1/4 anonim válasza:
Nyomtatni lehet úgy is, hogy előtte felnyílik egy ablak a nyomtatási beállításokkal. Ebben, és/vagy a nyomtató tulajdonságaiban az alapértelmezésnél állítsd a nyomtatást fekete-fehérre (black&white v. grayscale).
2009. szept. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia! meg tudnád mondani, hogy pontosan hol van ez konkrétan, hogy feketefehér? nem találom, pedig egy órája keresem. akármit állítok be, kiírja, hogy cseréljem ki az üreseket, de ezzel így nem találkoztam
2009. szept. 24. 14:29
 3/4 A kérdező kommentje:
a powerpointban találtam olyat, hogy fekete-fehér vagy szürkeárnyalatos, de ha azt beállítom, akkor is kéri, hogy cseréljem ki a többit.
2009. szept. 24. 14:34
 4/4 A kérdező kommentje:
megtaláltam wordben is, és minden elszürkült, a beállításokban is, kihúzta a 3 színt a skáláról, de még így is kiírja. reménytelen?
2009. szept. 24. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!