Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új kozol vs "régi" PC? Előrelá...

Új kozol vs "régi" PC? Előreláthatólag mi lehet?

Figyelt kérdés
Hát mai szemmel nézve nem túl izmos még a PS4 se, de mindenhol arról van szó, hogy ami fut rajta az PC-n lehet nem is. Még ha valahogy gyorsabb is, PC-n miért ne futhatna majd?
2013. ápr. 9. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom ho olvastad, de szerintem ez nem igaz..ugyanúgy pc-re is kijön,lehet pár darab játék nem de ez máskor is előfordult,sőt még fordítva is...
2013. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"de szerintem ez nem igaz.."

Szerinted...pedig elképzelhető. Félreértetted, nem arról van szó, hogy akarják e portolni PC-re vagy sem, itt tényleg arról van szó, lehet e. A PS4-el elérhető jó néhány új funkció amivel erősen lehet befolyásolni a játék menetét. Van az az irány amikor is ezeket a játékmenet befolyásolására használod. Azoknál eleinte direkt portot csak kaverire tudnak, azok mg nem hiszem, hogy hirtelen akkora térnyerésbe kezdenének. Persze a PC-s port még így is megoldható, de kérdés megéri e e nekik.

A másik irány ahol eye-candy szintjén vannak az új ficsőrök, ezeket egyszerűen lekapcsolják/opcionálisan elérhetővé teszik "et öröm, et bódottá".

Viszont az is amellett szól, hogy hozzá nyúlnak a GPGPU-hoz, mert 8 mag ide vagy oda, ezek a jaguar számítási teljesítménye nem valami sok(bár az alapkoncepciót nézve érthető).


"Hát mai szemmel nézve nem túl izmos még a PS4 se,"

Ez nem így működik, konzoloknál nincs olyan bünti mint PC-n. Persze a mai konzolok API-ja erősen hasonló futószalagot használ mint pl a DX-é, de konkrétan nincs benne olyan ami miatt itt buknánk a kompatibilitást, de ott meg fix a hardver...

2013. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!