Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Canon MP280 típusú nyomtatóhoz...

Canon MP280 típusú nyomtatóhoz lehet venni utántöltő tintát? Vagy csak utángyártott patront?

Figyelt kérdés
Volt egy másik nyomtatóm, az drágább volt, és azt mindig tintával töltöttem fel, így elég gazdaságos volt, mivel egy tintatartályból 3 alkalommal tudtam feltölteni a patront. Viszont ehhez a nyomtatóhoz nem találok ilyet, csak patront. Így viszont sokkal többe kerül. Van hozzá tinta, vagy csak patron? Mert én nem találtam a neten.

2013. ápr. 10. 11:46
 1/1 P.O.C. ***** válasza:

Az újabb Canon -okat nagyon nehéz tölteni. Én olyan cégnél dolgoztam nemrég, aminek fő tevékenysége a nyomtatásipari kellékek újratöltése volt. Nagyon sok gond volt a Canon -ok töltésével a fele sem sikerült, kifolyt, taknyolt, volt annak minden baja. Főleg ezek az 51x -esek ami a tiéde való. A színeseket a végén már el sem vállaltuk.


Sajnos ez van, a agyártó mindig próbál fejleszteni és a fejlesztések jó része csak amiatt van, hogy ne lehessen tölteni vagy után gyártott kellékanyagot venni hozzá.


Ha gazdaságos fekete nyomtatást akarsz, vegyél olyan lézer nyomtatót, aminek a tonere nem chipes. Gazdaságos színes nyomtatás fogalma meg nem is létezik.

2013. ápr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!