Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire éri meg még 6xxm...

Berti_92 kérdése:

Mennyire éri meg még 6xxm szériás videókátyával szerelt laptopot venni?

Figyelt kérdés

Már túl régi és érdemes mindenképp az új szériát (7xxm) bevárni hogy elterjedjen, (hiszen már kapható) vagy még megéri a mostani (vagy már előzőnek számít? nemt udom) érából választani.

Egész konkrétan egy Lenovoról van szó, amiben egy 2GB-os, DDR3-as 645m van.



2013. ápr. 14. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Már 8 szériás laptopok is kaphatók, úgyhogy egy kicsit le vagy maradva. 6-ossal szereltet én azért nem vennék, mert szokása szerint az AMD esélyesen 1-2 éven belül benyomja legacy státuszba a szériát, és akkor nincs több drivertámogatás.
2013. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nvidiáról van szó :D Az AMD-k négyszámjegyű neveket kapnak! Nvidia GeForce 645M :) a Radeonok 6xxxM illetve 7xxxM (meg ugye az új 8xxxM) :D

Azt tudom h az AMD számozása eggyel előrébb tart, de én mindenképp Nvidiázok most.

2013. ápr. 14. 16:55
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja, értem. Elég könnyű azt az m betűt is x-nek nézni. Nvidiásat meg végképp nem vennék, mert optimusra nincs linux támogatás, a windows népszerűsége meg alaposan romlik az utóbbi időben, hosszú távra nem feltétlen érdemes tervezni vele. Persze ez már egyéni ízlés dolga.
2013. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Milyen beteg mondat ez " a windows népszerűsége egyre romlik" na ne nevettes -.-"
2013. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bocsánat "alaposan romlik"
2013. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21:13: Gondolom, nem olvasol külföldi híreket, ami nem is csoda, ha a magyar nyelvvel is gondjaid vannak. Kérdés persze, hogy amihez nem értesz, abba miért kotyogsz bele.
2013. máj. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kiteszem ezt ide, hadd röhögjenek a többiek is:

[link]

2013. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát ettől az üzenettől összef*stam magam XD XD

ÖCSÉM XD Egy hangyányit kattant meg csak :D


Amúgy még mindig áll a kérdés, tekintve h nem kaptam értékelhető választ :D

2013. máj. 4. 16:14
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Igen érdemes!
2013. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Az üzivel kapcsolatosan.....Örülök ,hogy másoknak örömet okoztam :)
2013. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!