Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le a számítógép?

Miért fagy le a számítógép?

Figyelt kérdés
A gép maga elindul, de néha csak úgy ok nélkül kifagy. Újra raktam a windowst, win7-et használok de semmit sem javított a helyzeten. Az egér egyszarcsak elkezd lassulni, majd szépen lassan lefagy az egész, meg akad a hang, van amikor pedig random zöld,kék motivumok telítik meg a monitort, vagy éppenséggel kikapcsol az egész monitor. Ha ez történik akkor újra indítom és ismét jó, viszont van amikor csak 5percig, van amikor órákig. Perpillanat java telepítés miatt fagyott le.. az előtt pedig csak megnyitottam a böngészőt.

2013. ápr. 16. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
vga hiba
2013. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
vga kb. féléve lett cserélve. drivere folyamatosan frissítve van. nincs túlmelegedve. ki van tisztítva. egyéb problémája is lehet?
2013. ápr. 16. 22:06
 3/10 anonim ***** válasza:

NEM.

Amit leírtál, az 100% hogy vga hiba.

2013. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A VGA mellet lehet memória és táp is. Ha instabillá válik a rendszer, akkor nincs arra garancia, hogy a VGA épp jól fog működni és nem rajzol mindenfélét a monitorra.
2013. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hm rendben köszi a választ :// csak bíztam benne h nem megint azzal van a probléma.
2013. ápr. 16. 22:09
 6/10 A kérdező kommentje:
esetleg hogy tudnám megnézni hogy mivel lehet a gond? szervízbe nem nagyon akarom vinni. eddig is megoldottam itthon. viszont a tápegység az elég régi és használt is. a ventillátor se tökéletes benne.
2013. ápr. 16. 22:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha fél éve beszart a vga, és azért cserélted, akkor valszeg valami gagyi noname táp gyilkolássza őket.
2013. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
400wattos codegen van benne. az előző vga hűtés miatt pattogott szét és már 4 éves volt. tropára ment a ventilátor rajta. az új vga-n viszont van hűtőborda és plusz ventilátor is be lett szerelve
2013. ápr. 16. 22:45
 9/10 anonim ***** válasza:
memtest-el illetve csere alkatrészekkel tudod tesztelni, hogy mi lehet a ludas.
2013. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
pont folyamatban van a csere alkatrész szerzés. memtestet pedig majd megnézem. én is olvastam valahol :)
2013. ápr. 16. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!