Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya ügyben segitséget...

Videokártya ügyben segitséget kérek agp-port hiba vagy rossz a videókártya?

Figyelt kérdés
Na szóval arról van szó hogy kb. 3 hónapja vettem egy Sapphire ati radeon agp 2400 pro videokártyát pár napja nemtudom miért de nem kapcsol be a monitor van egy compaq evo pc ezen compaq alaplap és semmit nem csiáltam vele hozzá se nyúltam idáig ment voltak kisseb problémák vele (tdu akadt stb) de jelentéktelen most pedig egyáltalán nem reagál a venti megy sőt mikor kihúzom a konnektorból a gépet és bedugom akkor bekapcsolás nélkül magától elindul a gép persze monitor nem indul mintha valami feszültséget tárolna kihuzás után de ha kiveszem a videokártyát és az integráltat használom akkor bekapcsol a monitor is és megy rendesen próbáltam letiltani az integráltat a biosba de akkor se boot-ol be a gép a videokártyával tegyük fel ha nem rossz a videokártya akkor mi lehet a baj valami ötlet gondoltam bios frissítésre de még nem akarok belevágni elég amatőr vagyok na meg nem is tudom hogy ez megoldaná-e?Várom a segítséget köszönöm
2009. szept. 24. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
ha van integrált videókártya akkor azt a bios-ban tiltsd le és megoldótott a problémád.
2009. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

vidd át a haverodhoz a kártyát és tedd bele a gépébe

a többi evidens azthiszem :)

2009. szept. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy nézd meg nem-e gyorsabb az alaplap AGP-je amit a videókari bír, de mondjuk egy ilyen karinál már a 8x-os kell hogy legyen, de mind1 ennek ellenére próbáld meg, hogy leviszed a biosban az AGP portod gyorsaságát mondjuk 4x-re! és aztán nézd meg, ha nem jó akkor nézesd meg egy haveroddal, vagy valakivel, hogy az ő gépébe megy-e!
2010. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!