Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot ajanlanatok...

Milyen laptopot ajanlanatok 230. 000 ft korul?

Figyelt kérdés
Fokent jatekokra hasznalnam.

2013. ápr. 21. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak a laptop jöhet szóba?

Nélkülözhetetlen a mobilitás?

2013. ápr. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

240-ért kapsz toshibát 16GB RAM-al, Intel core i7-el, szerintem olyasmit keress.


Ha annyira mégse játszani akarsz, akkor valami DELL-et.

2013. ápr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 minimalis ***** válasza:
100%

Ennyi pénzért nem fogsz találni gamer notebookot. Most megkíméllek annak a történetétől, hogy én hogy jártam, miért vettem 2 notebookot az elmúlt 2 évben, gondolván, hogy majd jó lesz. Legyen elég annyi, hogy nem lett az.


Egy Lenovo IdeaPad Y580-nal jól járnál. Mármint relatíve. Ez is kintebb esik az árkategóriádon, de ennél gyengébb hardvert nem szabad, ha tényleg játékra akarod. Ez még így is olcsóbb egy gamer notebooknál.


Viszont, amivel jobb egy gamer notebook, az általában a hűtés. Ott foglalkoznak vele, ellentétben az általános használatra tervezett notiknál. Utóbbinál csak azt veszed észre, hogy hirtelen minden k**vameleg és visszafogja magát a CPU és máris nem tudsz vele úgy játszani, mint ahogy szeretnél.


Végezetül még azt is hozzátenném, hogy a mobil hardverek, amiket a notikba raknak, koránt sem képesek azt a teljesítményt hozni, mint asztali társaik. Én lebeszélnélek róla, mert én örültem volna neki, ha valaki anno nekem is meg mondta volna, hogy ne vegyél laptopot játékra. Ettől függetlenül a te döntésed, csak gondoltam megosztom a véleményem.

2013. ápr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 minimalis ***** válasza:
100%

Még annyit hozzátennék, hogy már azzal is jobban járnál, ha vennél egy notit, ami jó netezésre és alap programokra (office, photoshop, stb) és veszel egy konzolt meg egy monitort (pl: ASUS VH242H, van hangszórója és fullHD).


Viszont ezzel várnod kéne, mivel most kissé butaság konzolt venni, mert valószínűleg én végén jön az új generáció belőlük.

2013. ápr. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is mindenképp Asztali PC-t ajánlanám.. laptopot játékokra hülyeség használni, egy asztali PC-t ami már minden játékot elvisz, ha saját magad állítod össze 130.000ft-ból már simán összeraksz egyet.
2013. ápr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!