Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 27"-es monitor, vagy kettő...

27"-es monitor, vagy kettő (esetleg három) kisebb?

Figyelt kérdés

Nagyon elgondolkoztam, hogy be kellene ruháznom egy új monitorra. Ha szimplán csak egyet akarnék venni, akkor biztos a 27 hüvelykes területen nézelődnék, kizárólag IPS technológiával Full HD-ben. Azonban volt szerencsém használni több monitort egyszerre egy géphez, és nagyon kellemes élmény volt, a rengeteg hely nagyon tetszett, plusz munkában is jóval hasznosabb, viszont egy batár nagy IPS-es jóval kellemesebb játékban.

Tehát a kérdésem az lenne, hogy szerintetek mi érné meg jobban:

- Egy 27" vagy nagyobb IPS, min Full HD monitor, vagy mondjuk két (maximum három) kisebb monitor panorámába kötve. Hogy árban se szálljon el ezen konstrukció, ide inkább egy TN technológiára gondoltam, de Full HD alá nem szeretnék adni.

Nos?



2013. ápr. 22. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem ha sokat játszol akkor egy nagyot.Munkára kettőt, akár hármat.
2013. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem én, csak pont az a kérdés, hogy egy nagy vagy 2-3 kisebb, mivel kettő együtt nem megy. Hely és pénzszűke miatt. Nehéz helyzetben vagyok, mivel ha játék felé húznék vagy fordítva, akkor egyszerű lenne a képlet, de mivel mind a kettő ugyan olyan fontos számomra, ezért érdekes a kérdés.

Előbb-utóbb úgyis áttérek a minimum két nagyobb IPS monitorra, de az itt a problémám, hogyha úgy döntök, hogy veszek 3 TN-t, akkor kicsit pénzkidobásnak érezném, mivel nem a legjobb technológia, idők kérdése, és teljesen átveszi a helyét az IPS. Tehát ha vennék 3 TN-t, akkor biztosan hamarabb cserélném le, mint egy IPS-t.

Fogós kérdés...

2013. ápr. 22. 15:06
 3/3 BM-Striker ***** válasza:
Egy nagy ips-t.
2013. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!