Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy mp4-em és szeretnék...

Van egy mp4-em és szeretnék rá feltölteni számokat, de ha a géphez csatlakoztatom a mappájában szószerint SEMMIT nem lehet csinálni. Ilyenkor hogyan próbáljam működőképessé tenni?

Figyelt kérdés
pl.szeretnék csinálni egy új mappát vagy bármit:nem hozható létre,és zenéket sem tudok bele másolni.
2009. szept. 25. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szal akkor látja a gép, ha bedugod jelez, és meg is tod nyitni, de nem tudsz rámásolni semmit?

Ha igen esetleg formázd meg, de ha akkor se jó, akkor lehet vissza kéne vinni...

2009. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. szept. 25. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem ha megnyitod a sajátgépet, akkor legalul lesz egy ikon, amit meg tudsz nyitni, ott lesz majd a normális belseje.

nekem sem total commanderbe, sem pedig win.media playerbe nem tudott normálisan másolni, és nem is mutatta, hogy lenne a mappában valami.

Annyira nem értek ezekhez a kütyükhöz, de nekem így jött össze nagy nehezen.

2010. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!