Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le a Windows 7...

Miért fagy le a Windows 7 miután betöltött és elért az asztal megjelenítéséig is? Lent leírom!

Figyelt kérdés

Nem régi gépről van szó, nincs egy éves. P8P67 m alaplam geforce gtx 560 Ti VGA, GS 600-as corsair táp, kingston hyperX 1600 MHz 8Gb Ram, caw. black 7200 rpm winchester, Intel Core i5 2500K CPU.

Mostanában miután bekapcsolom a gépet a windows betölt az asztalig és ott lefdagy csak a kurzort tudom mozgatni meg rákattolni pár ikonra de azt is csak egy darabig, resetálok 2-szer, 3-szor, de mind hiába ugyanott vagyok. Csak ha elindításkor nyomok egy "Del"-t és belép a BIOS ott egy Load Default-ot csinálok, és escip, aztán save and changes. Utána újraindul és tökéletesre betölt, mindent tok használni.

Mi lehet a baj. Kérlek Segítsetek! Köszi előre is!



2013. ápr. 23. 15:22
 1/1 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, hogy a Biosban ott azt mutatja hogy a cpu 36-38 fokos, nem tudom mennyire jó ez.. mondjuk a gép indításkor nagyon dolgozik, meg hallani, hogymeg sem áll...
2013. ápr. 23. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!