Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet a nyomtató fejét...

Hogyan lehet a nyomtató fejét programmal megtisztítani?

Figyelt kérdés
A nyomtatóm egy Epson DX4050.

2013. ápr. 24. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha beszáradt, akkor sehogy.
2013. ápr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem száradt be.Csak csíkosan nyomtat.
2013. ápr. 24. 17:56
 3/16 A kérdező kommentje:
Elvittem egy számtech szaküzletbe,hogy cseréljenek benne tintát és a srác azt mondta,hogy takarítsam ki programmal a nyomtató fejét.Ki is próbálta.
2013. ápr. 24. 17:58
 4/16 anonim ***** válasza:

Általában a programjukba be van építve. Vezérlőpult/Nyomtatók, itt jobb-klikk a nyomtatón/Tulajdonságok.

Sokszor itt van egy tisztítás opció/fül.

2013. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ok.Megnézem.
2013. ápr. 24. 18:12
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem találok ilyet,de még hasonlót sem.Esetleg tudtok mondani valami más ötletet?
2013. ápr. 24. 18:16
 7/16 A kérdező kommentje:
Win7-en ezt hogyan kell megoldani?
2013. ápr. 24. 18:52
 8/16 csacsi2 ***** válasza:

A nyomtatók / tulajdonságok /karbantartás -válasszal értek egyet!

nem telepítetted a nyomtatóhoz kapott telepítő cd-t. az oprendszerrel is lehet nyomtatni, felismeri, viszont helyesen csak a hozzá kapott Driverrel illetve szoftverrel kezeli helyesen!

Ha nincs meg a hozzá kapott telepítőlemez, töltsd le és telepítsd!

[link]


Majd amit a #4 válaszoló írt menj oda és keresd meg a nyomtató beállításai / karbantartást (vagy hasonló).

Nekem IP1700 -van azon (telepítés után) így néz ki:

[link]

2013. máj. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 csacsi2 ***** válasza:

Azt kihagytam, de valószinü hogy a szoftver telepítésével a színprofilt is telepíti.

ICC Profil - ez segít a nyomtatónak létrehozni a helyes színprofilt , lehet azt is telepítened kell! Ezt a tulajdonságokban kiválaszthatod, ha pontos színeket szeretnél!

[link]

2013. máj. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha a programjával nem sikerült mert tényleg beszáradt valamelyik szín... akkor erre csak annyit tudok mondani amit én szoktam csinálni hogy kiveszem a patront és fogok két papír zsebkendőt és általában pálinkával, szóval beitatom egyik zsebkendő egy kis részét pálinkával és nagyon vigyázva úgy hogy tényleg csak oda érjen ahova kell megcsutakolom a patron fejét majd a tiszta zsebkendőt aláteszem a patronnak és végighúzom rajta a patront... ha nem sikerül elsőre akkor addig ismétlem ezt a két műveletet még nem jön minden nyílásból mármint csak onnan ahonnan alapból jönnie kell...
2013. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!