Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom szabályozni a...

Hogyan tudom szabályozni a CPU-m hőmérsékletét? (Speedfan nem működik)

Figyelt kérdés
Van egy Asus K50AB laptopom, és windows indításánál hatalmas nagy hanggal elindul a gép, és jó gyorsan pörög a ventije, és a "Windows indítása" közben leáll a ventije, és nem megy többet, kivéve ha eléri a CPU a 85-90 fokot, azonban ez elég sok, szóval le szeretném szabályozni, hogy 65 foknál már automatikusan elinduljon a ventije, hogy jól hűtse, mielőtt leég. Van lehetőség erre? Részletes leírást kérek róla! Köszönöm!

2013. ápr. 25. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem fog elégni.

A System Monitor Toolt tedd fel. Abban valószínűleg lehet szabályozni az aktiválási hőmérsékletet.

2013. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ezt honnan tudom letölteni? Tudsz adni linket?
2013. ápr. 25. 23:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Asus.hu
2013. ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azon belül hol?

Nem találom sehol?

És ezzel be lehet állítani hogy 60 foknál beinduljon a CPU ventije?

2013. ápr. 25. 23:51
 5/7 anonim ***** válasza:
A Support részlegen a driverek között az Utility csoportban. Valószínűleg tudod, a képek erről árulkodnak. Aztán ha feltetted, akkor majd kiderül, hogy tényleg v. sem.
2013. ápr. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Találtam egy System Monitor Utility-t de nem segített! :S
2013. ápr. 26. 09:58
 7/7 anonim válasza:
Bátyám laptopjában a bios-ba lehet beállítani hogy milyen hőmérsékletnél kapcsoljon be a ventilátor.
2013. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!