Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen fejhallgatót vegyek...

Milyen fejhallgatót vegyek ezek alapján?

Figyelt kérdés
Legfőképpen játékokhoz kellene, de használnám msn-hez is, tehát mikrofonja kell hogy legyen. Max 5-6 ezret szánok rá... Ki mit ajánl? :)
2009. szept. 27. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
2009. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tescoban auchanban erre a célra tökéletes fülest kaphatsz, nonamet, ami elég masszív egy erős fél éves használathoz, és jól is szólnak. pont ez a 4-5-6ezres kategória. én is mindig ilyet veszek. :)
2009. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sennheiser hd 201 + gagyi asztali mikrofon :D

vagy ha mindenképp headset kell Genius HS-03U (viszont ez usb => csak géphez jó)

A sennheiser mellett szól hogy ha mész valahova vonat kocsi akármicsoda azt be tudod dugni telefonba mp3/4be és lényegesen szebben szól /szerintem/ mint a genius, nagyobb a fülrész és kényelmesebb.

A genius mellett szól hogy headset.

Ha inkább beszélsz akkor genius ha inkább zenehallgatás akk sennheiser+ mikrofon

szerintem :D

2009. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem.

Genius HS-04 V, erről vélemény?

2009. szept. 29. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!