Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MIért lassú a számítógépem?

MIért lassú a számítógépem?

Figyelt kérdés

Kb. 1.5 hónapja használtam Disc cleanup-pt, s a temporary file-okat is toroltem. Vistam van.


Most -mozillat hasznalok- neha eleg hosszu idobe telik, hogy legorgessem az oldalt vagy egy masik betoltodjon. Nem tudom, mi az oka, hiszen pl. mar egy ideje ott vagyok az oldalon, es bongeszek, akkor mar elmeletileg betoltodott a site.


Ha a task managert futtatom, csak a mozilla aktiv, de a processnel nagyon sok minden fut. Nem tudom bemasolni sajana... Itt kis is irja, hogyProcessec 63, fizikai memoria 57%, CPU hasznalat valtozo, 32-67% kozott mozog.


A C-m 221 GB-bol 133 GB szabad, a D(recoveryn) 11 GB-bol 4,62 GB szabad.


Koszi



#számítógép #memória #lassúság #disc defragmantation
2013. máj. 3. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

A válasz ott van a kérdésben...

"Vistam van"

"Most -mozillat hasznalok-"

2013. máj. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 foresT* válasza:
Szerintem a Vista az olyan romlott mint a záptojás, de oké.. Térj át W7-re (Windows 7), az megbízható, és sok minden fut is rajta! Nem a gépeddel van a baj, hanem az OP rendszerrel!
2013. máj. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Koszi a masodiknap a valaszt! Megy a zold.


Elso, gondolom megprobaltal segiteni, de a valasz csak szamodra volt ertheto, te tudod mit ertettel ez alatt. Ha a ketto osszeferhetetlen, akkor azt ird, ne cimszavakat. Ettol nem jutottam elorebb es megoldast sem javasoltal.

2013. máj. 3. 12:49
 4/10 BM-Striker ***** válasza:
52%

Chrome gyorsabb és stabilabb, mint a Mozilla jelenleg, Vista erőforrás kezelése nem a legjobb. Igazából nincs valódi ok, arra, hogy valaki Vista-t használjon Win 7 helyett(a pénzhiányt leszámítva).


Memória mennyi?

2013. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Chrome gyorsabb és stabilabb, mint a Mozilla jelenleg,"


Csak gyorsabban indul, utána semmivel sem gyorsabb. Nekem most is több mint 200 lap van nyitva mozillában (ne kérdezd minek nekem annyi), meg sem érzi.

2013. máj. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BM-Striker ***** válasza:
Nekem lassabban töltődnek be az oldalak Mozilla-val, mit Chrome-mal, de ez több dologtól is függ......
2013. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez user error, mert az én gépem is maximum átlagosnak mondható és sem sebességbeli sem stabilitásbeli gondjaim nincsenek.
2013. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 foresT* válasza:
A Chrome, Opera és Mozilla RAM memoriát eszi meg, szóval nekem csak 1 gb-om van.. Nem sok, sőt kevés! procidat még nem is annyira terheli, de nem árt ha ténylegesen áttérsz win7-re.. Ha nem is eredetire, az sem baj! Ha tudod leírhatod a gép erősségét.:)
2013. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A moziila eleg gyorsan indul, most hogy updateltem. Csak az toltodik be indulaskor, amit tenyleg meg is nezek.


Mit szoltok a safarihoz?

A gep (laptop) vistaval volt telepitve, erre a gepre nem szandekozom uj OS-t venni. Az ujak meg, ha jol tudom mar csak w8-al kaphatoak, vagy mire oda jutok, csak az lesz.

Legszivesebben apple-t vennek.


A RAm 1662 Mb.

Tegnap megcsinaltam megint a disc cleanupot es a defregmenatitiont.

2013. máj. 4. 11:42
 10/10 BM-Striker ***** válasza:

A chrmome jobb windows-ra, mint a Safari.


Mindakettő webkit motorra épül, de a Chrome-nak sokkal jobb a támogatása, és gyorsabban fejéődik.

2013. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!