Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PackardBell 11BZ Notebook,...

PackardBell 11BZ Notebook, megér 79.900 Ft ot? (Újan)

Figyelt kérdés

Szeretnénk venni egy notebook- ot, /netbook nem kell/ arra lennénk kíváncsi, hogy ezen a gépen szerintetek akadozás nélkül gördülékenyen megy-e a net? flash videók ne akadozzanak, és egy két aprócska program elfusson rajta szépen pl: skype? stb.stb.....


Amúgy legfőképpen internetezésre kell! videót nézni YouTube-on! Szóval a lényeg az, hogy szerintetek ez a hardver elbírja-e normálisan a netet, és ne fagyjon le minden második oldal megnyitása után! és egy két aprócska alkalmazás fusson rajta egyszerű játékok stb.


Nem akarok sokat költeni rá, mert játszani soha nem szoktam, a netbook, az nekem túl kicsinek tűnik tehát úgy gondoltam, hogy ez talán jó választás lenne! szerintetek megéri az árát, amire használni szeretném használni? szerintetek??


Tul:

(15,6" WXGA HD LED, 2GB DDR3, 500GB

HDD, WIFI b/g/n, AMD E1 Dual Core

Processzor, 64bit, 1,3Mp. kamera,

mikrofon, 3xUSB, DVD, író,

Kártyaolvasó, D-SUB, HDMI, GLAN, Linux, 2 év Garancia)


Alapból Linux van rajta, esetleg ezt le lehet cserélni, Windows 7 vagy 8 ra? de ha nem az se baj!


A válaszokat köszönöm szépen előre is!



2013. máj. 3. 16:53
 1/4 hypno ***** válasza:

Ha olcsó gépet akarsz venni, akkor keress egy használt üzleti kategóriás darabot.

Ilyenek például a Lenovo Thinkpad, A HP Elitebook és Probook, a Dell Latitude.


Ezek elpusztíthatatlanok és hozzák azt a teljesítményt, amire szükséged van.

2013. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a szervíz árusít használt, de jó állapotú Lenovo Thinkpadokat és HP-ket is. Zuglóban például.

[link]

2013. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi a válaszokat, ezt azért meg jobban átgondolom!
2013. máj. 3. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit a szervíz árul, azok raklapon behozott, alig használt külföldi gépek, operációs rendszer nincs rajtuk. De ez gondolom nem zavar. És adnak hozzá garanciát is. Lenovo Thinkpadok nagyon jók.
2013. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!