Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SOS! Hogyan lehet a WiFi...

SOS! Hogyan lehet a WiFi beállításához szükséges felhasználónevet és jelszót visszaállítani?

Figyelt kérdés
3 hónappal ezelőtt beállítottam a WiFi-t itthonra... Csak hogy elfelejtettem a WiFi jelszót és a belépéshez szükséges adatok sincsenek meg... (változtattam, mert az egyik osztálytársamnak volt már ilyenből baja). Hogyan lehetne visszaállítani az alapértelmezett jelszót és felhasználó nevet (mert egyikre sem emlékszem)? Kérlek nagyon sürgős lenne
2013. máj. 4. 14:06
 1/3 hypno ***** válasza:

Kaptál a routerhez egy használati utasítást.

Abban egészen biztosan le van írva, hogy hogyan kell resetelni.

2013. máj. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
van az alján vagy valahol egy 1-2mm-es kis lyuk abban van a reset gomb nyomd be valamivel. (ált 30pm) amikor elkezdenek villogni a ledek össze vissza akkor ált vissza alapra.
2013. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sajnos így sem működik
2013. máj. 4. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!