Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem szólnak a jobb...

Miért nem szólnak a jobb oldali hangszórók?

Figyelt kérdés
Most vettem észre hogy nem szól a jobb oldali hangfal de az a vicces hogy bármilyen fülest vagy headset et dugok bele azoknak a jobboldali hangszórója sem ad hangot?Jah és nem vagyok süket a jobb fülemre :D
2013. máj. 6. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A balanszot eltekergették a gépen. Állítsd vissza! (v. a hangkártya progijával, vagy az oprendszer saját keverő programjával)
2013. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és azoknak hogyan kellene kinézni mert nekem itt minden 100 on van
2013. máj. 6. 15:01
 3/14 csacsi2 ***** válasza:

Hangerőikon a tálcán:

[link]


Vagy éppen amilyen hangeszköz van a gépeden.

Futtatás: mmsys.cpl

2013. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valaki a nagy hozzáértésben a balanszot is 100%-ra húzta?
2013. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

pfff ezt lehetetlen beállítani :D win7 em van de nagyon szar ez a keverő hülyeség nem lehet beállítani vele

nincs vmi program amivel belehet állítani?

2013. máj. 6. 15:22
 6/14 csacsi2 ***** válasza:

De!amivel el lett állítva...

Nézd meg a Hangeszközöket amik vannak telepítve. A tulajdonságoknál válaszd ki a megjelenítéseket (hogy melyik jelenjen meg)Lehet hogy a hanghullám van eltolve nem a főhangerő...


[link]


Esetleg a program amit használsz (pl.:zenelejátszó) abban van szoftveresen elállítva

2013. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nekem teljesen máshogy néz ki mint neked,elsem tudok igazodni ezen,ami a képen van nekem olyan tulajdonságok nem is léteznek
2013. máj. 6. 15:42
 8/14 csacsi2 ***** válasza:

Azért csak nem nyuszik vannak rajta :)

Vezérlőpult/Hardver és Hang/Hang/Hangeszközök kezelése/Tulajdonságok/Hangerő/Balansz


[link]

2013. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
most leszedem azt a realtek hd audio managert hátha azzal sikerül beállítanom
2013. máj. 6. 15:54
 10/14 A kérdező kommentje:
ott próbálgatom ahol írod,találtam is balanszot de ott minden 100 on van és nem úgy van elosztva hogy jobb bal hanem külön mind 2 és mind 2 maxon van
2013. máj. 6. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!